16 днів проти насильства
Щороку 25 листопада – 10 грудня світ відзначає , аби нагадати про неприйнятність будь-якої форми насильства та дискримінації в суспільстві.
Україна приєднується до днів активізму, продовжуючи вдосконалювати законодавство і впроваджуючи зміни заради рівності та захисту прав людей.
Офіс Генерального прокурора також впровадив низку важливих змін:
🔸 Діє спеціалізований підрозділ щодо злочинів сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, який працює за принципами поваги і допомоги постраждалим, використовує сучасні підходи для уникнення травматизації. Готується до запуску напрям судово-медичного сестринства для невідкладної меддопомоги постраждалим і конфіденційного збереження даних.
🔸 В рамках протидії домашньому насильству особливий акцент приділяється захисту дітей, їхніх прав на безпеку та розвиток.
🔸 Впроваджуються стандарти правосуддя, дружнього до дитини, з урахуванням їх потреб, пріоритетом превенції та корекції над покаранням.
🔸 З 2023 року Координаційний центр підтримки потерпілих і свідків надає допомогу понад 1 200 постраждалим від війни. Цьогоріч діяльність центру поширено на 9 регіонів. Першочергова увага – найбільш вразливим категоріям громадян, таким як діти, жінки, люди з інвалідністю.
Продовжуємо захищати право на гідність, безпеку та рівність для всіх.
Джерело - https://t.me/prokuratura_kharkiv/20308
UPD: за медичною допомогою звернулись ще дві жінки
Відео з коптера: наслідки обстрілу Київського району
Щодо тимчасового призупинення розподілу газу у с
«Окупанти обстріляли Харків з системи С-400», - Олег Синєгубов
Наслідки ворожого ракетного удару по Київському району м. Харкова
Як викликати аварійну службу Харківської філії «Газмережі», коли не працюють стаціонарні телефонні лінії: Куп'янськ УЕГГ