23 березня Скадовська гімназія зустрічала гостей з Херсона та області

25-03-2017, 07:00. Переглядів: 343

 
 
  23 березня в Опорному закладі Скадовський НВК "Академічна гімназія" відбулася робоча нарада з питань створення освітніх округів та системи управління освітою об’єднаних територіальних громад.

  У нараді брали участь начальник обласного управління освіти Херсонської облдержадміністрації, депутат обласної ради Євген Криницький, заступник начальника Ніна Левенець, голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, заступник голови адміністрації Надія Сєркова, депутат обласної ради Іван Гончарський, голови ОТГ, директори шкіл, начальники відділів освіти області.
У рамках наради було презентовано роботу Опорного закладу СНВК "Академічна гімназія", нові підходи до здійснення освітньої діяльності, продемонстровано роботу сучасних навчальних кабінетів.

  Так, на уроці біології у 8 класі учні працювали з цифровим мікроскопом з використанням STEM-технологій, онлайн-атласом анатомії людини, створювали моделі кісток. На уроці фізики - створювали джерела струму за допомогою фруктів та овочів. На уроці хімії у 9 та 4 класах - досліджували молочні продукти. А на уроці географії гімназисти за допомогою Програми Google Maps та інтерактивних глобусів подорожували Японією.
 
  Після ознайомлення з роботою учнів та педагогів учасники наради взяли участь у тренінгу, який підготували і провели практичний психолог Світлана Фроленко та вчитель правознавства Олександр Сокол.
 
  Цього ж дня у навчальному закладі відбулася зустріч деканів факультетів ХДУ та їх заступників з учнями 10 - 11 класів. Студентський парламент Херсонського державного університету подарував гімназистам яскраві миті студентського життя.
 
 
 
 
 

 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua


Золотовалютний запас України зменшився на 450 мільйонів доларів

Золотовалютний запас України зменшився на 450 мільйонів доларів