Флешмоб “Дихай вільно” провели у Скадовську до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом

24-03-2017, 01:30. Переглядів: 384

 
 
  До Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели просвітницьку акцію для мешканців міста. До акції долучились також працівники Скадовської бібліотеки, учні та педагоги спортивної школи, представники районної державної адміністрації, міської ради, громадськість, ЗМІ.

  Перехожим роздавали інформаційні бюлетені та розповідали про небезпеку даного захворювання. Адже туберкульоз – це не тільки медична, а й соціальна проблема. Цим захворюванням уражаються всі верстви населення, тому жителі міста повинні бути обізнаними та поінформованими про дану хворобу, тривожні симптоми та куди потрібно звернутися по допомогу.
 
  Просвітницька акція проводиться вже кілька років поспіль, тому більшість скадовчан проявляли зацікавленість та відзначали, що не вперше чують про таку акцію.

  Родзинкою заходу став флешмоб з ромашками, які символізують чисті легені. Флешмоб так і називася - "Дихай вільно”. Бажаючи підходили до паперових ромашок та писали на пелюстках однієї з квіток відомі їм симптоми захворювання, а на іншій залишали написи заходів запобігання туберкульозу. 
 
  Директор Центру Ігор Гультай провів невеличку лекцію щодо обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби. Розповів він і про необхідність відмови від шкідливих звичок, повноцінний сон, спорт, правильне харчування та свіже повітря, що допоможе уберегтися від туберкульозу та протидіяти хворобі.
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.uaПід час Масляної рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!»

Під час Масляної рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!»