У Скадовській райдержадміністрації обговорювали питання підготовки до оздоровчого та курортного сезону 2017

17-02-2017, 20:30. Переглядів: 329

 
15 лютого під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Павленка відбулась нарада щодо підготовки до оздоровчого та курортного сезону 2017 року в районі, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району.

На нараді було розглянуто питання підготовки інфраструктури курортних зон району до оздоровчо-курортного сезону, а саме: підведення питної води на пляжі, наявність рятувальних вишок, забезпечення пляжів відповідним рятувальним та медичним персоналом. Крім того, розглянуто проблемні питання функціонування очисних споруд м. Скадовська та смт Лазурне.

Також в ході наради зайшла мова про надходження туристичного збору та наповнення місцевих бюджетів. Сергій Павленко представив усім присутнім показники бюджету області, в якому сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів за підсумками 2016 року склала 1,8 млн гривень. Найбільше мобілізовано туристичного збору в Генічеському районі — 705 тис. грн, в Голопристанському районі — 526 тис. грн та Скадовському районі — 400 тис. грн. 

Щодо надходжень туристичного збору у Скадовському районі, перший заступник голови районної державної адміністрації зазначив, що сума надходжень не відповідає кількості відпочиваючих та може бути значно збільшена. Про це свідчить й кількість абонентів мобільного зв’язку з інших регіонів України та інших держав, які знаходились на території району під час курортного сезону згідно інформації одного із провідних  операторів мобільного зв’язку. 

Підводячи підсумки наради, Сергій Павленко довів до відома присутніх інформацію щодо проведення в м. Скадовську тренінгу-семінару «Актив Скадовського Курорту», метою якого є формування сталої команди туристичної галузі району (бізнесу, громадськості, влади). До участі у зазначеному заході планується запросити представників готельного бізнесу, органів місцевого самоврядування та районної влади, які співпрацюватимуть задля ефективного вирішення спільних завдань. Також у ході семінару буде розглянуто проект комплексної Програми розвитку туризму та курортних територій Скадовського району на 2017 − 2020 роки.

Наразі, за підсумками наради районною державною адміністрацією готується доручення з вимогою до керівників місцевих рад району, присутніх на нараді, привести пляжі (місця масового відпочинку) у відповідність до вимог ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» та провести обов’язкову їх паспортизацію.У Херсоні п'яна бабуся впустила 5-місячну онуку

У Херсоні п'яна бабуся впустила 5-місячну онуку