На центральний пляж Скадовська завітає Свято барв "Холі"

9-08-2018, 09:02. Переглядів: 189

 
 
  Вже близько 20 років група ентузіастів з різних регіонів прагнуть донести українцям загадкову культуру древнього народу Індії, зробити її ближчою. Щороку, в рамках туру «Джаганнатхи», вони збирають цінителів східної музики і танців по містах України.
 
  14 серпня на центральний пляж Скадовська завітає Свято барв "Холі".
 
  О 19 годині тут почнеться вистава, в якій покажуть своє мистецтво учасники студій класичного індійського танцю "Бхаратнатьям", "Катхак", "Одісси", а також виконавці фолк-рока з Херсону, "Каруна Аватара" і львівська рок-група "Батискаф". 
 
  Але головною подією цього вечора стане традиційна битва фарбами "Холі", в якій візьмуть участь всі, хто не побоїться прикрасити себе друзів різнокольоровими, екологічно чистими, гіпоалергенними фарбами, які легко змиваються.
 
  Цього року учасники туру вже познайомили зі своєю програмою Одесу, Херсон, Ізмаїл, Мелітополь, Дніпро, Крайки, Білгород-Дністровський, Житомир, Чорноморськ. Жителів цих міст вони заряджали позитивними емоціями і яскравими враженнями, знайомили з секретами багатої індійської культури.
 
  Тепер прийшла черга Скадовська зануритися хоч би на короткий час в традиції, мелодії і ритми цієї таємничої країни. Організатори запрошують скадовчан відчути радість від знайомства з Індією.
 
  Вхід на фестиваль вільний.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.uaУ Голій Пристані відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

У Голій Пристані відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції