Скадовчан запрошують взяти участь у конкурсі для самих креативних та самих активних батьків

6-09-2017, 06:00. Переглядів: 192

 
Кожного року на День міста у Скадовську традиційного проходить парад дитячих візочків під девізом: "Дорогу карапузам!”. Цього року Скадовськ та скадовчани святкуватимуть День міста 23 вересня. Скадовська міська рада запрошує самих креативних та самих активних батьків взяти участь у конкурсі, зробити свято своєму маленькому карапузику та собі.

Головна умова для учасників — батьки мають привезти на парад творчий візочок, дитячий велосипед чи самокат. Простий транспорт для немовляти може стати казковою каретою, космічним кораблем, яхтою з яскраво-червоними вітрилами або квіткою — все залежить від умілих рук батьків, фантазії і можливостей. 

У конкурсі беруть також участь дівчатка з улюбленими ляльками. Вони представлятимуть «тюнинг» лялькових колясок і своє бачення того, якою має бути карета для їх іграшки.

Для того, щоб прийняти участь в параді, батькам необхідно зателефонувати за номером міської ради 5-22-20 або 5-34-52 та зареєструватися для участі в конкурсі. У заявці потрібно вказати ім’я батьків та маленького пасажира, контактний телефон та образ візочка.

На переможців чекають суперподарунки від організаторів свята!

Заявки приймаються до 12 години 22 вересня. Збір учасників конкурсу 23 вересня о 16.30 год. на центральній міській площі.

Перетворіть дитячий транспорт на справжній витвір мистецтва!
 
В Херсоні відвідувачі магазину затримали грабіжницю

В Херсоні відвідувачі магазину затримали грабіжницю