Депутати Скадовської райради не голосували за заборону продажу землі

27-04-2017, 19:17. Переглядів: 390

 
 
  19 квітня у Києві відбулись збори ініціативної групи по організації Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарських земель. Учасники заходу проголосували за те, щоб на Всеукраїнський референдум було винесене питання в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?» 

  Частково місцеві ради Херсонщини публічно підтримують цю ініціативу. Так, Бериславська та Каховська районні ради своїми рішеннями підтримали звернення до центральних органів влади щодо заборони продажу землі. Деякі ради утримуються від публічного оголошення своєї позиції.

  Так, днями відбулася позачергова сесія Скадовської районної ради. До порядку денного сесії було внесено вісім питань, які потребували невідкладного вирішення та відповідно до законодавства і регламенту роботи районної ради, попередньо були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій. 

  А звернення щодо заборони продажу землі було розглянуто вже після розгляду всіх питань сесії та її закриття. Після закінчення пленарного засідання депутат районної ради від "Батьківщини" Юрій Бобилєв лише проінформував присутніх про ініціювання проведення Всеукраїнського референдуму з цього важливого питання.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua


Чемпіонат з мотокросу в Олешках закінчився для спортсмена серйозною травмою

Чемпіонат з мотокросу в Олешках закінчився для спортсмена серйозною травмою