Голопристанський міський голова ініціює добровільне об'єднання Голої Пристані та Старозбур'ївської сільради

13-04-2017, 14:42. Переглядів: 261

 
 
  Відповідно до розпорядження Голопристанського міського голови від 05.04.2017 року № 84-од ним ініційоване добровільне об’єднання територіальних громад міста Гола Пристань (місто Гола Пристань та село Білогрудове) та Старозбур’ївської сільської ради Голопристанського району  в Голопристанську  територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань.
 
 Відповідно до цього розпорядження вирішено провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до затвердженого Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад на черговій сесії міської ради та включити до порядку денного чергової сесії  Голопристанської  міської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад міста Гола Пристань (місто Гола Пристань та село Білогрудове) та Старозбур’ївської сільської ради Голопристанського району  в Голопристанську  територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань після проведення громадських обговорень.
 
  Як повідомив Олександр Володимирович Бабич, Гола Пристань та Старозбур'ївська сільська рада дійсно ДОБРОВІЛЬНО вирішили об'єднатися, хоча такого варіанту об'єднання в перспективному плані взагалі не було, але це об'єднання може зробити дві громади дійсно спроможними.
 
  Процес об'єднання буде проходити із дотриманням всіх норм законодавства та двома громадами будуть зроблені усі необхідні кроки назустріч добровільному об'єднанню.
 
  Старозбур'ївська сільська рада також неабияк зацікавлена у приєднанні до Голої Пристані, про що неодноразово заявляв її сільський голова Віктор Маруняк.
 
   Чекаємо на результати!!! 
Автор: Юрій МиколайовичГолопристанські депутати надали згоду на добровільне приєднання Старої Збур'ївки до міста Гола Пристань

Голопристанські депутати надали згоду на добровільне приєднання Старої Збур'ївки до міста Гола Пристань