В Голій Пристані відбулися урочисті проводи призовників району на службу до лав Збройних Сил України

4-04-2017, 13:42. Переглядів: 258

 
 
  04 квітня 2017 року на площі біля Вічного Вогню відбулися урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України. Захід пройшов за ініціативи Голопристанської районної державної адміністрації та Голопристанського районного військового комісаріату, спільно з районним будинком культури.

  На урочистостях були присутні голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, голова районної ради Віталій Соловйов, військовий комісар Голопристанського РВК Анатолій Корнієнко, голови і представники сільських рад району та Гладківської ОТГ, працівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, родичі та знайомі юнаків, старшокласники загальноосвітніх шкіл міста, жителі району.
 
  З вітальними словами та найкращими побажаннями до призовників звернулась голова райдержадміністрації, яка зазначила, що служба в армії це почесний обов'язок кожного громадянина України та школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, а її вишкіл додасть сьогоднішнім призовникам мужності та сили. Тетяна Гасаненко побажала кожному з них здоров’я, відваги та достойно і з гордістю нести звання українського військового.

  Сільські голови вручили призовникам подарунки та пов'язали рушники, а дівчата в українських костюмах -обереги та побажання від учнів шкіл району.

  До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися вокалісти районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua


На херсонських підприємців чекають великі штрафи за нелегалів

На херсонських підприємців чекають великі штрафи за нелегалів