У Голій Пристані працювала мобільна амбулаторія, де можна було безкоштовно обстежитися на гепатит та ВІЛ

18-01-2019, 10:17. Переглядів: 117

 
 
  Уже майже 5 років на території Голопристанського району Херсонським ОБФ " Мангуст " впроваджується проект у напрямку зменшення шкоди від вживання ін’єкційних наркотиків. Це можливість для наркозалежних анонімно та безкоштовно перевіритися на ВІЛ та гепатити, ІПСШ, отримати стерильні матеріали, презервативи, інформаційні матеріали, кваліфіковані консультації соціальних працівників.
 
  Для жителів віддалених місць проживання та сіл району такі послуги стали доступними завдяки роботи мобільної амбулаторії, яка вчора працювала на двох маршрутах міста Гола Пристань.
 
  Це також можливість отримання анонімних професійних консультацій щодо можливостей подальшого лікування гепатитів В,С, ВІЛ - інфекції, прийому антиретровірусної терапії, пройти скринінг на виявлення туберкульозу, більш детально отримати інформацію про ЗПТ.
 
  Такі комплексі послуги, відповідно з графіком, організовуються Херсонським ОБФ " Мангуст " майже щомісячно і клієнти, за допомогою експрес - тестів, протягом 10 - 15 хвилин обстежуються на наявність ВІЛ, гепатитів.
 
  Вчора в команді пацювали представниці ОБФ " Мангуст" Олена Никоненко, Світлана Михолат, які залучили до роботи Мобільної амбулаторії 10 клієнтів, серед яких виявлено 5 випадків позитивних до гепатиту С.
 
  Це досить відповідальна і специфічна робота з людьми, які потребують нашої допомоги, які дуже частно відчувають себе дискридитованими в цьому житті. Тож давайте разом дбати про нашу безпечну поведінку,про життя, вільне від наркотиків,соціально - небезпечних інфекцій. Це залежить від кожного з нас!
 
 
За матеріалами публікації Світлани Михолат у мережі ФейсбукВ Голій Пристані учнівська молодь взяла участь у засіданні кіноклубу  про права людини

В Голій Пристані учнівська молодь взяла участь у засіданні кіноклубу про права людини