Мешканців Голої Пристані запрошують уточнити свої особисті персональні дані для складання списків виборців

18-01-2019, 10:14. Переглядів: 110

 
 
  31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України.
 
  Голопристанська міська рада запрошує кожного, хто проживає на території міста, уточнити свої особисті персональні дані для складання списків виборців.

  Також повідомляємо, що тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу, передбачає зміну виборчої дільниці, до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю без зміни його виборчої адреси. 

  Заява про тимчасову зміну місця голосування приймається відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додають копії документів, їх оригінали пред’являються для перевірки вірності цих копій.
 
  Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
 
  Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради, знаходиться за адресою: м.Гола Пристань, вул. 1Травня, 14 (при собі обов’язково мати паспорт громадянина України). 
 
  Довідки за тел. 2-12-00.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців
виконавчого комітету Голопристанської міської ради
Андрій Джус


У столиці Скадовськ презентував свій туристичний потенціал

У столиці Скадовськ презентував свій туристичний потенціал