Чому вибухнув будинок в Новій Збур'ївці: офіційний висновок

10-01-2019, 13:58. Переглядів: 231

 
 
  27 грудня в Новій Збур'ївці Голопристанського району в приватному житловому будинку на вул. Матросова стався вибух. Був зруйнований 1-поверховий будинок площею 120 кв.м. Постраждали 4 людини: двоє робітників, які встановлювали натяжну стелю і мати з 8-місячною дитиною.

  Як з'ясували журналісти, стався вибух скрапленого газу без послідуючого горіння. Також постраждала і бабуся дитини, у неї забої, у її дочки - травма ноги.

  2-х будівельників поклали в реанімацію. Вони категорично відмовилися спілкуватися з журналістами і просили лікарів не давати коментарів.

  Господар будинку підозрює, що саме їх балон став причиною руйнування, тому що його занесли в тепло з холоду.

  Як повідомляє прес-служба облуправління Держпраці, працівники «Херсонгазу» зробили висновок, що надзвичайна подія не пов'язана з використанням газу в побуті. Підстав для проведення технічного розслідування не було.

  Нещасний випадок стався в результаті порушень вимог безпеки при виконанні будівельно-ремонтних робіт з використанням газобалонної установки, до складу якої входили балон зі зрідженим вуглеводневим газом (місткістю не більше 12 л), гумотканинний рукав і газова теплова гармата.

  З невстановленої причини сталася розгерметизація газового балона, в результаті чого газ витік з балона і утворив газоповітряну суміш, що призвело до вибуху. Поліція проводить розслідування.
 
 
 
Джерело: khersondaily.com


Делегація Голої Пристані відвідала бійців в зоні Операції об’єднаних сил

Делегація Голої Пристані відвідала бійців в зоні Операції об’єднаних сил