Примусове об’єднання Старої та Нової Збур’ївок поки відклали

13-12-2018, 10:19. Переглядів: 96

 
 
  12 грудня, на Президії облради, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер зняв з голосування питання про прийняття доопрацьованого Перспективного плану, яким закріплюється конфігурація вже створених та майбутніх об’єднаних територіальних громад.

  Серед причин - скандал навколо бажання облдержадміністрації примусити село Стару Збур’ївку відмовитися від приєднання до міста Гола Пристань.

  Нагадаємо, Стара Збур’ївка та Гола Пристань почали процес ще торішнього літа. Двічі пройшли всі необхідні процедури, не тільки передбачені законодавством, а й навіть «додаткові умови», вигадані головою ХОДА Андрієм Гордєєвим. Втім, обласна влада все одне не дає погоджувального висновку. Бо в такому разі доведеться самій відмовитися від «мрії» створити Новозбур’ївську ОТГ.
 
 
 
 
 
 ХОДА вже тричі під різними вигаданими приводами не погоджувала об’єднання/приєднання села до міста, майже десять разів намагалася «протягнути» через рішення сесії новий Перспективний план, де Стара Збур’ївка таки має бути поєднана з Новою Збур’ївкою. І наміри свої не полишає. Зокрема, знову намагалася подати на сесію облради доопрацьований Перспективний план, де заплановано створення  Новозбур’ївської ОТГ.

  Це питання 10 грудня «пройшло» профільну мандатну комісію під керівництвом «правої руки» губернатора Дмитра Бутрія. І було винесено на Президію облради для затвердження в порядок денний сесії, запланованої на 14 грудня.

  Але після публікації «Вгору» «Як Андрій Гордєєв хоче ув’язнити ціле село», питання про прийняття «доопрацьованого» Перспективного плану на Президії не розглядалося.

  Голова облради Владислав Мангер одразу запропонував зняти його з порядку денного, бо до документу «дуже багато питань». Отже, щоб не дебатувати на Президії та не сперечатися на сесії, запропонував зібратися для залагодження цього питання окремо, за круглим столом зі всіма зацікавленими сторонами. І  спробувати знайти рішення, яке більшість задовольнить. Якщо компроміс  знайдуть, питання про Перспективний план можна буде внести на розгляд сесії «з голосу».

  Круглий стіл призначено на 9 ранку, сьогодні, 13 грудня.
 
 
Джерело: vgoru.org
 
 

 
Держслужбовці змагалися на спартакіаді

Держслужбовці змагалися на спартакіаді