Голопристанські депутати вирішили звернутися до Президента України щодо необгрунтованості ціни на газ для населення

2-12-2018, 17:25. Переглядів: 123

 
 
  Під час засідання сесії Голопристанської міської ради, яка відбулася 26.11.2018 року, депутати ухвалили рішення щодо звернення до  Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ціни на газ для  населення.
 
  Депутати міської ради вважають, що для пересічного українця такий зріст є непід’ємним тягарем  через низький рівень доходів, який не дозволяє платити ринкову ціну на газ, а соціальна політика нашої держави повинна бути направлена  на створення належного рівня життя для наших співвітчизників.
 
  Також депутати Голопристанської міської ради  просять використати усі  передбачені законодавством механізми впливу для забезпечення доступності житлово-комунальних послуг для населення, зокрема зупинити дію  постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 щодо  підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів скасування вказаної постанови, що дозволить зняти соціальне напруження та негативні наслідки, до яких може призвести підвищення ціни на газ, забезпечення захисту найбільш вразливих верств населення України.
 
  За вищевказане рішення місцеві депутати проголосували одностайно, після його підписання воно направлено адресатам звернення.
 
 
 
Автор: Юрій Миколайович


На трасі в Каховському районі перекинулася вантажівка з олією

На трасі в Каховському районі перекинулася вантажівка з олією