Голопристанські депутати надали згоду на добровільне приєднання Старої Збур'ївки до міста Гола Пристань

24-10-2018, 10:19. Переглядів: 97

 
 
  Під час засідання сесії Голопристанської міської ради, яка відбулася вчора, 23 жовтня, депутатським корпусом міста одностайно було схвалено рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади с. Стара Збур’ївка Голопристанського  району Херсонської області до територіальної громади міста Гола Пристань Херсонської області з центром у місті Гола Пристань.
 
  Також було затверджено цілий комплекс організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади, згідно якого необхідно: 
 
1. Провести розрахунки обсягу доходів та видатків об’єднаної територіальної громади після приєднання. 
2. Здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету органу місцевого самоврядування, що приєднується. 
3. Здійснити моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що приєднується. 
4. Проаналізувати стан, потреби та підготувати пропозиції щодо розміщення органів місцевого самоврядування та державних органів на території громади, що приєднується. 
5. Підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства. 
6. Проаналізувати обсяг повноважень органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади після приєднання та підготувати пропозиції щодо потреб у кадровому забезпеченні. 
7. Визначити межі потенційних старостинських округів на території громади, що приєднується, для проведення виборів старост.
 
  Найближчими днями рішення щодо добровільного приєднання Старої Збур'ївки до міста Гола Пристань буде передано на погодження до Херсонської облдержадміністрації, а яке рішення приймуть там, залишається тільки здогадуватися.
 
 
 
Автор: Владислав ЮрійовичНа курорті Херсонщини діяв незаконний міні-пивзавод

На курорті Херсонщини діяв незаконний міні-пивзавод