Голопристанський міський голова розповів про масштабні ремонтні роботи, які проводяться у навчальних закладах міста

11-09-2018, 14:52. Переглядів: 188

 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук міський голова Голої Пристані Олександр Бабич:
 
 Традиційно багато уваги ми приділяємо нашим навчальним закладам. Найбільш масштабні роботи проведені по гімназії. Там існувала величезна проблема, адже будівля зведена більше 35-ти років тому. У рамках реконструкції здійснено капітальний ремонт санітарних вузлів. Вбиральні оформлені за європейським зразком з окремими кабінками та іншими відповідними атрибутами. Я сподіваюсь, що дітям буде максимально комфортно.


  Також в ЗОШ №4 на цей рік у нас було заплановане перекриття покрівлі. Будівлі цього навчального закладу побудовані взагалі більше століття тому. Наразі роботи вартістю 1,3 млн. грн. виконані. Це кошти міського бюджету.


  Сьогодні ми співпрацюємо з фондом соціально-економічного розвитку через Кабінет Міністрів і нашого депутата Федора Негоя. Якщо все складеться добре і нам вдасться домовитися про підтримку від фонду, то ми зробимо перехід від навчального корпусу до харчоблока.


  Також дуже потужний проект, про який було багато розмов та на який ми витратили дуже багато часу і сил – це проект, який ми реалізуємо разом з Євросоюзом, з регіональною радою підприємців. Більше 2-х років ми вели переговори і врешті-решт наприкінці минулого року були розпочаті роботи. Зараз ми вже виходимо на фінішну пряму. Термосанаційні роботи вже завершені: замінені вікна на металопластикові, утеплені фасади. Залишилося лише всередині дещо трохи доробити.


  Усі ці роки ми системно працюємо, аби створити комфортні умови для наших дітей. Термосанаційні роботи були проведені у школі №4, у садочку №3 і школі №1. За рахунок міського бюджету замінені вікна в садочку №2. В подальшому там також планується утеплення стін. 
Хочу наголосити, що термосанаційні роботи допомагають зекономити бюджетні кошти, адже після їх виконання значно менше грошей витрачається на оплату опалення.


  У дошкільному навчальному закладі №3 ми також плануємо за рахунок коштів обласного бюджету провести роботи із забезпечення дітей теплою водою. На це виділено 500 тис. гривень. Ще 600 тис. гривень на вказані цілі ми виділимо з міського бюджету.


  У садочку №1 також проводилися певні роботи. Там замінені двері. За кошти місцевого бюджету там ми плануємо замінити систему внутрішнього опалення. Такі ж роботи будуть проведені у школі №1.  
 
 Творчі здобутки юних зірок Голопристанщини на фестивалі

Творчі здобутки юних зірок Голопристанщини на фестивалі "Таврійська зірка"