У Голій Пристані на будівництво, ремонт та реконструкцію доріг планують витратити 24 млн гривень

15-08-2018, 09:53. Переглядів: 256

 
 
 
  В зв’язку з необхідністю внесення змін і доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Гола Пристань на 2018 – 2020 роки, Голопристанська міська рада вирішила внести зміни і доповнення до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, які були затверджені рішенням сесії міської ради від 31.07.2018 року за № 785.
 
  У відповідності до цього рішення було визначено прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання завдань програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою. Так, загальна сума прогнозованих коштів, запланованих на реалізацію цієї Програми складає майже 52,0 млн.грн., з яких 24,0 млн.грн планується витратити на будівництво, ремонт, реконструкцію та утримання доріг.
 
  Протягом 2018-2020р.р. місто планує придбати комунальної техніки на 4,5 млн.грн.
 
  Також планується довгоочікувана реалізація робіт "Проект організації дорожнього руху з додатковим встановленням зупинки громадського транспорту і встановленням пристроїв примусового  зниження швидкості в районі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  по вулиці 1 Травня, з виготовленням проектної документації та проведенням експертизи, звернення про які вже неодноразово надходили від батьків учнів ЗОШ № 4. На ці цілі планується витратити 380 тис.грн.
 
  Комунальному підприємству "Гопри-Водоканал" на утримання об'єктів благоустрою буде надано поточного трансферту на суму 9,4 млн.грн.
 
  В рамках цієї Програми буде виготовлено таблички з покажчиками вулиць, таблички з нумерацією будинків, придбані урни для сміття, вуличні вазони для квітів, вуличні лавки для сидіння, на набережній міста будуть облаштовані МАФи.
 
  Загалом, після завершення реалізації цієї Програми наше місто стане неймовірно гарним і квітучим.
 
 
 
 
Джерело: gopri.in.ua


Хто з українців виграє від пенсійної реформи

Хто з українців виграє від пенсійної реформи