У Голій Пристані пройшов виїзний семінар з питань реалізації енергоефективних проектів у сфері термомодернізації будівель

11-06-2018, 11:06. Переглядів: 149

 
 
  5 червня ХОГО «Регіональна рада підприємців» разом із Голопристанською міською радою провели виїзний інформаційний семінар для громадських організацій Херсонщини «Досвід співпраці м. Гола Пристань з ХОГО «Регіональна рада підприємців» в реалізації енергоефективних проектів у сфері термомодернізації будівель та теплопостачання».

  Перша частина заходу проходила на базі міської бібліотеки. Учасників семінару привітав очільник Голої Пристані Олександр Бабич, який познайомив присутніх із містом та коротко розповів про реалізовані проекти.

  Федір Барулін, голова правління ХОГО «Регіональна рада підприємців» ознайомив учасників з  особливостями залучення міжнародної технічної допомоги на реалізацію проектів у сфері енергоефективності та з успішними результатами вже реалізованих «твердих» проектів.

  ХОГО «Регіональна рада підприємців» та Голопристанська міська рада, за допомого залучених міжнародних донорських коштів, реалізували спільно 5 демонстраційних проектів у сфері енергоефективності. І наразі міська влада, спираючись на вже отриманий досвід, самостійно покращує рівень енергоефективності у комунальних закладах міста.

  Також учасники мали можливість ознайомитись з деталями реалізації проекту «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» та на власні очі побачити, як проходять будівельні роботи на об’єктах.

  Проект зосереджений на комплексній енергоефективній модернізації теплового району в м. Гола Пристань, що включає глибоку термореновацію школи № 1 та заходи з енергоефективності в дитячому садку № 1 «Олімпієць», а також реконструкцію тепломереж та комунальної котельні із заміщенням природного газу біопаливом, яка обігріває ці заклади.

  Бюджет проекту – 881.863 євро, з яких 700.000 євро грантові кошти Європейського Союзу та 181.863 євро – співфінансуванння Голопристанської міської ради.

  Реалізація цього проекту дозволить щорічно заощаджувати 821 МВт-год енергії, знизити щорічні викиди СО2 у тепловому районі на 366 тони та щороку виробляти більше 825 МВт-год енергії з відновних джерел. Не менш важливим результатом проекту стануть значно кращі умови перебування персоналу та навчання дітей у вказаних закладах, а також продовжить можливий термін муніципальної інфраструктури на десятки років.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 Джерело: golapristan-mrada.gov.ua


В Голій Пристані відбувся черговий тур чемпіонату міста із футзалу

В Голій Пристані відбувся черговий тур чемпіонату міста із футзалу