Голопристанські поліцейські затримали цілу групу наркозбувачів, у яких вилучено понад 1500 доз опію

22-05-2018, 13:03. Переглядів: 517

 
 
  Групу наркозбувачів, які наживалися на реалізації «важкого» наркотику, ліквідували співробітники кримінальної поліції у Голій Пристані. Збір доказів її причетності до поширення отруйного зілля тривав місяць. І тільки потім «на гарячому» затримали посередника, який реалізував наркоманам концентрат ацетильованого опію - так званий «маляс» по сімсот гривень за один кубик зілля. Після цього дійшла черга і до організатора злочинного бізнесу. Під час обшуку в його садибі по вулиці Покришева не виявлено нічого підозрілого, за винятком великої суми готівкою (близько тридцяти тисяч гривень). Але потім поліцейські відкрили гараж і виявили акуратно розкладені шприци з тим самим концентратом. Загальною складністю, там було півтори тисячі разових доз опію! За цінами «чорного ринку» вся партія «тягнула» більш ніж на сто тисяч гривень. І через руки власника явно пройшла не одна така.

  Збутом «ширева» багда наркоторговців займалася близько трьох місяців. Скільки земляків вона встигла за цей час підсадити на голку - залишається лише здогадуватися. Але немає сумніву, що з подачі злочинців «системними» наркоманами стали десятки голопристанців. Цікаво, що сам організатор підпільного бізнесу наркотики не вживав і не виготовляв, а купував оптом десь за межами області. Де саме - ще належить встановити слідству. Він навіть не був судимий, і ця обставина стала «козирем», яким оперує захист підозрюваного.

  Якщо його посередника районний суд заарештував відразу, то у випадку з ватажком двоє його адвокатів домагаються домашнього арешту, зображуючи клієнта ну дуже добропорядним членом суспільства. Як же - адже він і кримінального минулого не має, і є респектабельним домовласником, і здоровий спосіб життя веде. А те, що у нього в гаражі вилучили стільки наркотиків, що на половину дорослого населення міста вистачить, так це, напевно, чиста випадковість. Цікаво, на чию сторону стане суд: поліції або адвокатів?
 
 
 
Джерело: newday.kherson.uaУ Скадовську дельфіни грають медузами у футбол

У Скадовську дельфіни грають медузами у футбол