Херсонська обласна влада проти об'єднання Голої Пристані зі Старою Збур'ївкою

22-05-2018, 08:26. Переглядів: 194

 
 
  Постійна депутатська мандатна комісія облради (голова Дмитро Бутрій) не рекомендувала винесення на сесію проекту рішення про зміну перспективного плану формування ОТГ на Херсонщині. Однак сталося це лише внаслідок «бойових дій», що розгорнулися в залі засідань.

  Так, на комісію завітали Голопристанський міський голова Олександр Бабич, його заступник Світлана Лінник, Старозбур'ївський сільський голова Віктор Маруняк і ряд депутатів сільради. Вони приїхали висловити свої заперечення проти пропонованого обласною владою формату об'єднання Гопри з Великокардашинською і Малокопанівською сільськими радами.

  - З червня минулого року ми направляємо в облдержадміністрацію інформацію, що рішення про об'єднання Голої Пристані та Старої Збур'ївки прийнято. Але змін в перспективному плані на підставі цих відомостей не відбувається, - дивується Світлана Лінник. - Тим самим, ігноруються норми Конституції України і принцип добровільності закону про об'єднання.

  - Нам відмовляють з надуманих причин - відправляють документи на доопрацювання, - додає Олександр Бабич. - Про розгляд перспективного плану, в якому Стара Збур'ївка взагалі відсутня, ми, наприклад, дізналися випадково. Єдине, чого просимо, - щоб об'єднання відбувалося добровільно і на умовах спроможності.

  Виявилося, що у того ж Віктора Маруняка є своє пояснення діям обласної влади. «Ми робимо висновок, що нам просто морочать голову. І причина не в нас, а в Новій Збур'ївці. Треба її «врятувати» і прилаштувати туди головою ОТГ потрібну людину. Тому за висновком, минаючи область, ми звернулися безпосередньо до Мінрегіону і Кабмін », - оголосив Маруняк.

  Проводивший засідання комісії Дмитро Бутрій судження сільського голови назвав «філософствуванням» і заявив, що ніяких порушень Конституції і принципу добровільності у запланованих змінах перспективного плану не бачить. «Якщо ви отримаєте висновок, я на наступній сесії буду голосувати обома руками за внесення змін до перспективного плану. А поки - підстав виключати рішення з порядку денного у мене немає. Тому давайте поставимося з розумінням », - закликав присутніх голова комісії.

  Як і було заплановано спочатку, Дмитро Бутрій поставив на голосування проект рішення, що має на увазі об'єднання Голої Пристані з Великою Кардашинкою і Малими Копанями, а не Старою Збур'ївкою. Але за рекомендацію винести документ на сесію проголосував тільки він сам і його колега Геннадій Гомон.

  Таким чином, голопристанці залишилися з надією отримати погодження змін до перспективного плану від Кабміну і Мінрегіону, щоб мати можливість винести його на наступну сесію облради.
 
 
Автор: АНДРІЙ СОКОВ
Джерело: newday.kherson.ua
 
 У Скадовську поліцейські вилучили наркотичні речовини у 54-річного місцевого жителя

У Скадовську поліцейські вилучили наркотичні речовини у 54-річного місцевого жителя