Голопристанська школа № 4 у цьому році окрім нового фасаду отримає ще й новий дах

18-05-2018, 13:40. Переглядів: 171

 
 
  Нарешті крига скресла!!! Саме такими словами, без перебільшення, можна прокоментувати ремонтні роботи, які проводяться протягом двох останніх років у Голопристанській ЗОШ № 4. Саме цей навчальний заклад міста перебував у найжахливішому стані і при погляді на нього ставало сумно, адже там вчаться такі ж самі діти, як і у інших навчальних закладах міста.
 
  В минулому році у школі НАРЕШТІ!!!! було проведено внутрішню каналізацію, тривають роботи по утепленню фасаду і ось, наступним, але не останнім кроком стало виділення депутатським корпусом міста на сесії міської ради від 26.04.2018 року грошових коштів у розмірі майже 1,5 млн.грн на проведення капітального ремонту даху, який перебуває у досить жахливому стані.  
 
  Як повідомив "Південь Інфо" міський голова Голої Пристані Олександр Бабич, ремонт та термомодернізація всіх без винятку навчальних закладів міста є головним пріоритетом роботи злагодженої команди міської ради та депутатського корпусу міста, адже саме там навчаються наші діти, там росте наше майбутнє, а школа № 4, яку завжди оминали увагою, потребувала цього найбільше.
 
 
Автор: Юрій Миколайович
 


В Херсоні відбудеться передсвятковий ярмарок

В Херсоні відбудеться передсвятковий ярмарок