У Голопристанській РДА відбулася нарада з питань забезпечення надходжень до бюджету Геройської сільської ради

28-04-2018, 07:00. Переглядів: 180

 
 
  За ініціативи народного депутата України Негоя Федора Федоровича 26 квітня поточного року при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко відбулась нарада з питань забезпечення надходжень до бюджету Геройської сільської ради та використання природних ресурсів на її території.
 
 
 
 
  На нараду були запрошені: депутат Херсонської обласної ради Сергій Рибалко, керівництво Голопристанського району, керівники окремих самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації, в.о. Геройського сільського голови Любов Войтик-Миронюк, депутати Геройської сільської ради та керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, організацій та установ району, приватні підприємці.

  На нараді озвучені проблемні питання та визначені шляхи їх реалізації, налагоджено координацію для досягнення реальних результатів з вирішення проблемних питань, які були викладені у зверненні до народного депутата України щодо децентралізації, наповнення бюджету, використання місцевих природних ресурсів, земельних ділянок підприємцями, що проводять господарську діяльність на території Геройської сільської ради.
 
 
За матеріалами Голопристанської РДА Відтепер інформація щодо об’єктів нерухомості подається до органів ДФС і про юридичних осіб

Відтепер інформація щодо об’єктів нерухомості подається до органів ДФС і про юридичних осіб