Голопристанські вихованці учнівського лісництва «Дубок» отримали нагороди з рук доктора біологічних наук, професора Ходосовцева О.Є.

25-04-2018, 16:20. Переглядів: 146

 
 
  20 квітня в стінах Херсонського державного університету відбулося нагородження переможців та учасників обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини!»

  Загалом на розгляд журі було представлено 36 робіт з усіх куточків Херсонської області. 

   Серед трьох перших місць - вихованці учнівського лісництва «Дубок» міського Центру дитячої та юнацької творчості, учні 9-Б класу Голопристанської ЗОШ №4 Кристина Веремко, Мадона Чалак і Богдан Пашкевич.

  Керівництво університету зробило все можливе, щоб день нагородження переможців та учасників цієї акції, запам’ятався надовго. Кожна делегація привезла з собою фото, які демонструють красу і велич природи Херсонщини. В фойє університету була розгорнута  конкурсна виставка цих фото робіт. Зображення найстарішого дуба Голої Пристані та Вікових сосен отримали почесне ІІІ місце.

  Діти за свою дослідницьку роботу та фотографії  отримали дипломи і подарунки з рук доктора біологічних наук, професора  ХДУ Ходосовцева О.Є.

  Крім того, для учнів були проведені екскурсії по університету, майстер класи від корифеїв біології професорів Моісеєнко І.І та Ходасовцевим О.Є в парку Херсонська фортеця, спілкування з викладачами вишу. 
  

      Наталя Фемич
керівник учнівського лісництва «Дубок»
інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»На Херсонщині є унікальне рожеве озеро

На Херсонщині є унікальне рожеве озеро