Міський голова Голої Пристані висловив свою думку про замовні статті у ЗМІ

13-04-2018, 11:24. Переглядів: 315

 
 
  Як вже повідомляли "Новини Голої Пристані» раніше депутати Голопристанської районної ради за незадовільну роботу звільнили з посади головного лікаря районної лікарні. Така подія не могла залишити осторонь мешканців міста та району і соцмережі фактично «вибухнули» різними коментарями стосовно вже колишнього головного лікаря Леоніда Бритвіна.
 
  Коли шквал коментарів стосовно зняття з посади Бритвіна Л.В. почав спадати, у Фейсбуці у групі «Голопристанський район» з’явилася  інформація, що міський голова Голої Пристані Олександр Бабич «горою стоїть» за одного з найбагатших головних лікарів області, а очолювана ним більшість ініціювала звернення щодо присвоєння головному лікарю Голопристанської районної лікарні Бритвіну Л.В. звання «Заслужений лікар України».
 
  «Новини Голої Пристані» вирішили поспілкуватись із Олександром Володимировичем та з’ясувати, наскільки звинувачення, які лунають на його адресу, відповідають дійсності.
 
  Як повідомив міський голова, до замовних статей, які не мають у своїх текстах і долі правди, він вже давно звик. Людей, які їх замовляють та намагаються хоч якось вкусити та облити брудом, вже давно всі знають. Прикро те, що самі замовники нічого не зробили для міста, а лише шукають собі союзників у вищих ешелонах влади, щоб знайти там підтримку та якимось чином внести свій деструктив у розвиток міста.
 
  А різні політологи, журналісти, блогери і т.д., які намагаються поширити різні нісенітниці та анонсують вибори, які, як вони хочуть, незабаром повинні відбутися, навіть не розуміють, що Верховна Рада України прийняла Закон № 6466, згідно якого міста обласного значення прирівняно до спроможних ОТГ і тепер міста обласного значення можуть приєднувати до себе інші територіальні громади без проведення перших виборів, тобто не знають елементарних речей, але намагаються у своїх «спічах» бути розумними.
 
  На питання щодо впливу на депутатський корпус та більшість у міській раді від ВО «Батьківщина», Олександр Володимирович навіть не здивувався та повідомив, що у депутатському корпусі міської ради дійсно найбільше депутатів від ВО «Батьківщина» - 8 депутатів, але жодного впливу на прийняття ними рішень він не має, та і не треба, оскільки ще на початку своєї каденції депутатський корпус міста почав працювати на розвиток свого рідного міста, а свої партійні квитки депутати залишили за стінами міської ради. Як вважає міський голова, для деяких так званих «медійників» ВО «Батьківщина» - як червона ганчірка для бика і як би депутати не задовольняли своїх виборців, жодного позитивного слова про них не буде і з цим необхідно просто змиритися і не звертати уваги, оскільки замовних «писак» стає дедалі більше, а якщо звертати увагу на кожного такого «казкаря» та його «ляльковода» - просто не вистачить часу на зайняття корисними справами для розбудови рідного міста.
 
  На запитання щодо листа на адресу Голопристанської районної ради про надання характеристики на Бритвіна Л.В. з метою присвоєння йому почесного звання «Заслужений лікар України», який датований ще березнем 2017 року (від 15.03.2017р. № 02-17/119), а чомусь з’явився аж на  цьому тижні, Олександр Володимирович пояснив, що лист був надісланий на підставі клопотання від адміністрації та профспілкового комітету КП «Голопристанська ЦРЛ», а чому голопристанські медики звернулися не до органу управління – Голопристанської районної ради, а до Голопристанської міської ради, краще запитати у голови районної ради Соловйова В.О. Оскільки міська рада не мала повної характеристики на головного лікаря районної лікарні, адже повна характеристика, а також наявність або відсутність а нього дисциплінарних стягнень була тільки у районної ради, міська рада і звернулася з відповідним листом щодо надання характеристики, але вищезгадане звернення так і залишилось зверненням і ніяких подальших дій по ньому ніхто більше не проводив, тобто звинувачення міської влади та депутатського корпусу у лобіюванні Бритвіна Л.В. є абсолютно безпідставними.   
 
   Наприкінці нашої розмови Олександр Володимирович повідомив, що інформації зараз у різних ЗМІ неймовірно багато, є як достовірна, так і замовна, яку намагаються видати за правду, але читацька аудиторія на такі «фейки» вже не реагує, отже «писакам» треба вигадувати щось нове, а їх замовникам - більше працювати, а не займатися необгрунтованою критикою.
 
 
 
 
Джерело: gopri.in.ua


Олена Кравченко-Скалозуб про співпрацю з міським головою (ВІДЕО)

Олена Кравченко-Скалозуб про співпрацю з міським головою (ВІДЕО)