В Голій Пристані відбулися збори по формуванню нового складу Громадської ради при РДА

1-03-2017, 19:44. Переглядів: 300

 
 
  28 лютого 2017 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при державній адміністрації. На початку засідання з вітальним словом звернувся керівник апарату райдержадміністрації Віктор Реутенко, наголосивши на важливість діяльності інститутів громадянського суспільства в сьогоденному житті, їх участі у формуванні та реалізації державної політики.

 На момент проведення установчих зборів для участі в них зареєструвалось 7 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих в районі.
 
  Установчі збори оновленого складу громадської ради відбулися у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 " Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики ” , з внесеними змінами та у відповідно до Положення про Громадську раду при Голопристанській районній державній адміністрації. До оновленого складу громадської ради ввійшли :

Каракіна Віра Кимівна, секретар Голопристанської районної Г ” Контингент ”.
Копачинський Володимир Володимирович, голова Голопристанської районної організації Товариства Червоного Хреста України.
Михолат Світлана Миколаївна, президент БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга ".
Мороз Людмила Володимирівна, член організації Голопристанської районної ГО Всеукраїнської ГО інвалідів ” Союз Чорнобиль України ”
Плужнікова Тетяна Василівна, голова Голопристанської міської ліги сприяння розвитку , підтримки та захисту прав і інтересів суб’єктів підприємництва.
Чемойдар Юрій Іванович, голова неприбуткової ГО Голопристанський курінь ” Козацтво Запорізьке ”.
Яланська Ірина Леонідівна, член первинної профспілкової організації ” КП Голопристаського ЦПМД ” Голопристанської районної ради Херсонської області

  Головою громадської ради при Голопристанській районній державній адміністрації, одноголосно, було обрано Михолат Світлану Миколаївну, її заступником - Каракіну Віру Кимівну, секретарем – Плужнікову Тетяну Василівну.
 
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua


На Херсонщині фермери масово захоплюють землю

На Херсонщині фермери масово захоплюють землю