Сьогодні в Херсоні відбудеться прес-конференція з нагоди проведення фестивалю «Купальські зорі».

15-06-2017, 08:00. Переглядів: 377

 
 
  Сьогодні, 15 червня, в Херсоні відбудеться прес-конференція з нагоди проведення у Голій Пристані ювілейного благодійного фестивалю «Купальські зорі».

  У прес-конференції візьмуть участь: міський голова Голої Пристані Олександр Бабич, начальник відділу культури, туризму і ЗМІ Альона Литвиненко і засновник обласного благодійного фонду, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук.

  У прес-релізі до події вказується, що 1-2 липня в Голій Пристані відбудеться XV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі». Гостей запрошують зануритися в атмосферу самобутнього українського колориту і долучитися до захоплюючого свята, де на кожного чекають гарний настрій, прекрасний відпочинок, неперевершені враження і гостинність голопристанців.

  Гостей фестивалю чекає концертно-конкурсна програма «Фестивальний розмай» пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на купальську і народну тематику серед солістів, творчих колективів, в тому числі дитячих.

  В рамках заходу будуть проходити спортивні змагання з шахів та шашок, футболу, баскетболу, карате, боксу, дзюдо, веслування на байдарках і каное, в яких візьмуть участь спортсмени з області і всієї України.

  Протягом дня діятимуть виставки, ярмарок, творчі майстерні, майстер-класи з народно-прикладного мистецтва, боді-арту та вінкоплетіння.
 
  Кожен зможе поласувати смачним козацьким кулішем.
 
  Увечері набережна міста зустріне гостей святковим концертом місцевих артистів і лауреатів конкурсної програми «Фестивальний розмай». А далі на сцену вийдуть найкрасивіші і талановиті дівчата Таврійського краю, щоб поборотися за звання «Купальська красуня».

  Порадує фестиваль і виступом зірок української естради. Яких саме - розповідати під час прес-конференції, а також про те, яким чином зручно і безкоштовно дістатися до Голої Пристані в день фестивалю.

  «Приєднуйтесь до істинного, відвертого, прямого групи прихильників Івана Купала, спаліть свої проблеми в купальське вогнище, доторкніться серцем до юності, до щирості почуттів, до безсмертної душі природи і народу», - запрошує організатор фестивалю - Голопристанська міська рада.

  У програмі фестивалю можливі зміни і доповнення. Слідкуйте за новинами на офіційному сайті Голопристанськоі міської ради, в соцмережі та на сайті "Новини Голої Пристані".
 
 
Джерело: khersonline.net
 
 
 МАУ розпочинає польоти до Херсона

МАУ розпочинає польоти до Херсона