Мешканцям Голої Пристані будуть видавати Картку жителя міста

23-04-2018, 10:13. Переглядів: 187

Мешканцям Голої Пристані будуть видавати Картку жителя міста

 
 З метою вдосконалення механізму перевезення пільгових категорій населення міста Гола Пристань, пасажирським автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах, у Голопристанській міській раді розробили порядок видачі та обліку картки «Картка жителя міста Гола Пристань».
 
  Як "Південь Інфо" повідомив перший заступник міського голови Віталій Гей, картка запроваджується з метою забезпечення безкоштовного перевезення пільгової категорії громадян міста Гола Пристань та  с.Білогрудове пасажирським автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах. Її може отримати будь-який громадянин, зареєстрований в місті Гола Пристань та с. Білогрудове.
 
  Для отримання Картки «Картка жителя міста Гола Пристань» громадяни, зазначені в пункті 1 Положення, звертаються до управління соціального захисту населення, сім'ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської міської ради із заявою встановленого  зразка.
  Заявник разом із заявою подає наступні документи:
1.Копію паспорта громадянина України.
2.Копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).
3.Копію посвідчення, що дає право на пільгу.
4.Фотокартку розміром 3 x 4.

  Дія картки «Картка жителя міста Гола Пристань» припиняється у випадках:
 - втрати картки її власником;
 - механічного пошкодження картки;
 - закінчення терміну дії картки;
 - зміни персональних даних утримувача картки, що відображені в картці;
 - смерті власника картки;
 - за бажанням власника картки.
 
 
 
Автор: Юрій Миколайович


На Херсонщині знову «податкові» телефонні шахраї

На Херсонщині знову «податкові» телефонні шахраї