Працівники поліції викрили жінку, яка упродовж півроку обкрадала свою сусідку

31-03-2017, 19:29. Переглядів: 287

 
 
  Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області до Горностаївського відділення поліції звернулася 32-річна жінка. Вона повідомила, що з її будинку зникли гроші (800 доларів США та 200 гривень).

  Працівники поліції оглянули будинок, але слідів злому замка чи пошкодження вікон не виявили. Заявниця сказала, що до будинку могли заходити лише родичі та сусідка-кума, також вони знали, де господарка ховає запасний ключ та де зберігає заощадження. В ході подальшого розслідування працівники поліції з’ясували, що сусідка потерпілої останні кілька місяців обмінювала долари та купувала нові речі. Під час бесіди з жінкою вона зізналася, що упродовж півроку брала зі схованки ключі від будинку потерпілої та, коли нікого не було дома, брала по 100 доларів. Усі гроші вона витратила на власні потреби.

  Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).На Херсонщині у масовій бійці взяли участь декілька десятків чоловіків

На Херсонщині у масовій бійці взяли участь декілька десятків чоловіків