В області є потреба в 1500 фахівців медичної галузі

31-03-2017, 18:47. Переглядів: 212

 
 
  30 березня очільник області Андрій Гордєєв зустрівся з проректором Донецького національного медичного університету ім. М. Горького  Олександром Попадинцем для обговорення питання щодо відновлення функціонування Кримського державного медичного університету, шляхом перенесення його до Херсонщини. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

  В обговоренні цього питання, також, взяли участь керівники структурних підрозділів, народний депутат Олександр Співаковський та перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

  Проректор Донецького університету розповів про досвід відновлення роботи одного з факультетів свого вишу у м. Кропивницький після окупації Донецька. Виходячи з цього досвіду він запропонував план заходів з відновлення функціонування Кримського медичного університету на Херсонщині.

  «В області є потреба в 1500 фахівців медичної галузі, тому запуск цього університету дав би змогу забезпечити кваліфікованими кадрами наші медичні заклади», - зазначив під час зустрічі голова ОДА Андрій Гордєєв та додав, що такий крок може слугувати одним з дієвих механізмів щодо деокупації Криму за рахунок залучення абітурієнтів з Криму і підтримання через них зв’язків з окупованим півостровом.

  Стосовно отримання вищої освіти абітурієнтами з Криму, очільник області підкреслив, що у разі прийняття законопроекту щодо внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" вони зможуть її отримати безкоштовно.

  Ініціатором законопроекту став народний депутат України від Херсонщини Олескандр Співаковський, який підтримує ідею розвитку людського капіталу в області.
 
 
Джерело: ksza.ks.uaБериславські фермери сподіваються на бонус від «Нібулона»

Бериславські фермери сподіваються на бонус від «Нібулона»