Кримінальне 8 Березня по-херсонськи

9-03-2017, 04:00. Переглядів: 247

 
 
  Навіть святкування Міжнародного жіночого дня в Херсоні ну ніяк не може обійтися без бійок, поножовщини і моря випитої горілки. Сьогодні ввечері, 8 березня, для пари 18-річних закоханих, наприклад, веселощі закінчилося викликом «швидкої допомоги». У розпал вечірки, що проходила в провулку Оборонному обласного центру, туди непроханим з'явився залицяльник дівчини, якому вона відмовила. Коли візитерові в черговий раз дали зрозуміти, що йому тут не раді, розлючений хлопець вихопив ніж, і встромив його суперникові в груди.

  Лезо ножа «розминулося» з серцем юнака на лічені міліметри, і тільки тому він залишився живий. Однак поранення виявилося важким - пацієнта відвезли в лікарню на операцію. Подрузі пораненого, на очах у якої її улюбленого мало не вбили, також було надано медичну допомогу через нервовий стрес.

  А в іншому районі міста додому не дійшов підліток. 14-річний школяр так старанно відзначав Міжнародний жіночий день в якійсь компанії, що втратив можливість пересуватися самостійно. І «випав в осад» прямо на брудному асфальті у дворі житлової багатоповерхівки по проспекту 200 років Херсона. Його також госпіталізували в стані алкогольної коми, повідомили в обласному територіальному Центрі екстреної медичної допомоги.
 
Джерело: kherson.net.ua


У Олешках встановлено артоб'єкт

У Олешках встановлено артоб'єкт