Депутати започаткували обласний кокурс проектів розвитку територіальних громад

3-03-2017, 14:53. Переглядів: 277

 
 
  Від сьогодні в Херсонській області започатковано проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

  Таке рішення було прийнято на ХІ сесії обласної ради. За нього проголосували 50 депутатів.

  З відповідною пропозицією виступила заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова. За її словами, такі конкурси стимулюватимуть ефективний розвиток всіх територіальних громад Херсонщини та в цілому економіку області. До того ж, реалізація проектів розвитку територіальних громад активізує інвестиційну діяльність області.

  Участь у конкурсі зможуть взяти всі сільські, селищні, міські ради міст районного та обласного значення, районні ради, які самостійно займатимуться розробкою проектів. За бажанням та за потреби розробники проектів зможуть залучати до роботи незалежні громадські, наукові та консультативні організації.

  Проекти необхідно подати до обласної ради до 1 вересня 2017 року. Далі протягом 45 календарних днів над ними працюватиме експертна група. Останній етап – публічна презентація проектів на засіданні Ради конкурсу, яка і визначить переможців шляхом голосування.

  Відзначимо, переможці конкурсу матимуть змогу отримати кошти на будь-які проекти за умови співфінансування. Кошти для переможців конкурсу планують передбачити в обласному бюджеті на 2018 рік.
 
 
 
Джерело: khor.gov.ua


На території Олешок з'явиться велика сонячна електростанція

На території Олешок з'явиться велика сонячна електростанція