Наслідки купівлі авто за довіреністю можуть бути сумними

25-07-2017, 07:30. Переглядів: 262

 
 
  За ініціативи громадської організації ІРЦ «Правовий простір» вже шостий місяць ефективно працює приймальня з надання юристом організації безоплатної первинної правової допомоги.

  Одна з типових проблем, з якою час від часу доводиться стикатись городянам – наслідки від купівлі автомобіля шляхом оформлення довіреності.

  Херсонцям при купівлі автомобіля на вторинному ринку, перед тим як робити вибір на користь оформлення угоди шляхом оформлення генеральної довіреності, слід знати про деякі ризики.

  Як пояснюють юристи, правила оформлення генеральної довіреності, право власності на автомобіль, щодо дій відносно якого її оформлено, не змінюються. Таким чином, особа, яка придбала зазначений транспортний засіб, при цьому не здійснивши процедуру її перереєстрації на себе, наражається на певні ризики, наслідками яких може стати втрата права володіння зазначеним автомобілем.

  При виникненні певних фінансово-боргових проблем у продавця (який юридично залишається власником переданого за генеральною довіреністю транспортного засобу), які призводять до накладення арешту на наявне в нього майно, під зазначені дії може підпадати і переданий (проданий) автомобіль. При цьому, проданий шляхом оформлення генеральної довіреності транспортний засіб потрапляє до бази розшуку і поточний його користувач (який небезпідставно вважає себе його новим власником) може бути в кожну мить зупинений працівниками поліції та позбавлений зазначеного засобу пересування.
 
 
Джерело: khersondaily.com


У Херсоні на Дніпрі знайшли велику нафтову пляму

У Херсоні на Дніпрі знайшли велику нафтову пляму