Патрульні затримали молодика, який погрожував сусідам

22-07-2017, 14:30. Переглядів: 198

 
 
 
  Виклик про сварку між сусідами в одному з подвір’їв на провулку Успенському отримали патрульні вчора близько 17-ої години. Заявниця повідомляла, що у мешканців виник конфлікт із молодим чоловіком, який проживає в одній із квартир.
 
  На місці інспектори з’ясували, що сусіди вже не вперше скаржаться на молодика. Зі слів мешканців, він постійно хуліганить, ображає їх нецензурною лайкою, агресивно поводиться та погрожує фізичною розправою. Того дня чоловік бігав подвір’ям із ножем та сокирою в руках. На момент прибуття поліцейських він зачинився у своїй квартирі та категорично відмовлявся спілкуватись із патрульними.
 
  Інспектори заспокоїли мешканців та відібрали від них заяви та пояснення. Коли поліцейські відійшли за ріг будинку, то раптом почули крики. Патрульні відразу кинулись у тому напрямку. На подвір’ї інспектор побачили, що зазначений молодик із ножем у руках біжить за підлітком. Поліцейські наказали переслідувачу зупинитись і покласти на землю ніж. Той розвернувся та кинувся до свого помешкання. Патрульні наздогнали його, вибили з рук ніж, одягли кайданки. На місце викликали слідчо-оперативну групу. 27-річного молодика доправили до Херсонського відділення поліції.
 
 
Джерело: ksza.ks.ua


У Херсоні представлять проект «Школа енергіі»

У Херсоні представлять проект «Школа енергіі»