Очільник Херсонщини подарував прикордонникам телевізор

28-05-2017, 08:00. Переглядів: 239

 
28 травня щорічно в Україні відзначають День прикордонника. З цієї нагоди сьогодні у Палаці Молоді і Студентів пройшли святковий концерт та урочисті заходи, присвячені цьому професійному святу.

В рамках програми відбулася виставка автомобільної та спеціальної техніки, зброї, засобів екіпіровки, які знаходяться на озброєнні Держприкордонслужби, фотовиставка, показовий виступ військовослужбовців мобільного підрозділу та презентація навиків службових собак.
Сюрпризом для відвідувачів виставки стало приготування для всіх бажаючих прикордонної каші в польовій кухні.

Прикордонників привітав голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв: «Сердечно вітаю військовослужбовців та членів їх родин з нагоди професійного свята! Немає сумніву, що нинішнє покоління з честю продовжує славні бойові традиції, пильно несе службу, щодо захисту сухопутних і морських кордонів держави. Впевнений, що Ви будете і надалі робити все для надійного захисту рубежів! Від усієї душі бажаю вам нових успіхів, здоров'я, злагоди та миру».
 
 
У наповненій залі палацу присутні були прикордонники разом зі своїми родинами, журналісти, представники влади, а також чимало херсонців, які прийшли вшанувати сильних чоловіків та жінок-прикордонниць.
 
 
Яке свято без подарунків. Насамкінець очільник області Андрій Гордєєв вручив прикордонникам сучасний телевізор.
 
 


Охорону публічного порядку та безпеки громадян під час фестивалю

Охорону публічного порядку та безпеки громадян під час фестивалю "Купальські зорі" у Голій Пристані будуть здійснювати 75 поліцейських